W lesie

Leśne chatka

Kolejną propozycją jest niezwykle klimatyczny domek o powierzchni ok. 24m2 położony wewnątrz lasku okalającego posesję. Powstał z myślą o tych, którzy uwielbiają obcowac z naturą, rano budzeni przez leśne ptaki rozpoczynające nowy dzień.  Po zmroku las jest delikatnie podświetlony. Jest to najbardziej intymny obiekt na terenie Figlarni. W środku chatki znajdują się dwa łóżka: jedno o szerokości 160cm, a drugie o szerokości 80cm.  Każda chatka ma swoją łazienkę z prysznicem oraz klimatyzację.

Spełnione Wakacje

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Całą ekipą robimy wszystko, aby wasze wakacje były niczym niezmącone i niezapomniane. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami oraz lokalnymi rzemieślnikami, tak aby nasza oferta była na jak najlepszym poziomie. Zgłaszajcie się do nas z każdą prośbą i problemem, jesteśmy tu dla Was!

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakość oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury, jak i dziewiczości miejsca, do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancja udanych wakacji.

Zapewniamy, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że poczujecie to już od progu Figlarni, a wyjedziecie stąd z naładowanymi akumulatorami i pełnymi brzuchami. U nas po prostu chce się zostać!