Trójkąt

Trójkątny domek

Największy, najciekawszy architektonicznie, najbardziej przestronny domek w Figlarni. Na parterze znajduje się strefa wypoczynkowa z rozkładaną narożną kanapą, łazienka z prysznicem oraz mini sypialnia z łóżkiem o szerokości 140 cm. Druga sypialnia z łóżkiem 160 cm na antresoli, na którą prowadzą strome schody. Jedna ze ścian domku jest całkowicie przeszklona z widokiem na piękny zachód słońca. Domek znajduje się najbliżej strefy basenów.

Spełnione Wakacje

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Całą ekipą robimy wszystko, aby wasze wakacje były niczym niezmącone i niezapomniane. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami oraz lokalnymi rzemieślnikami, tak aby nasza oferta była na jak najlepszym poziomie. Zgłaszajcie się do nas z każdą prośbą i problemem, jesteśmy tu dla Was!

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakość oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury, jak i dziewiczości miejsca, do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancja udanych wakacji.

Zapewniamy, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że poczujecie to już od progu Figlarni, a wyjedziecie stąd z naładowanymi akumulatorami i pełnymi brzuchami. U nas po prostu chce się zostać!