Opinie

Opinie z portalu facebook.com

 

"Genialne miejsce na spokojne, rodzinne wakacje. Przepyszne jedzenie przez cały dzień do późnego wieczora, dwa baseny, ogromny teren. Każdy znajdzie miejsce dla siebie. Przemili właściciele i panie kucharki oraz cudowna, niezastąpiona pani Wiola sprawiają, ze Figlarnia jest miejscem wyjątkowym. Do zobaczenia za rok :):):)" Aleksandra D. 07.08.2021 r.

"Cudne miejsce tworzone przez fantastycznych ludzi. Dużo przestrzeni dla dzieci, które po prostu mogą figlować na całego. Ludzie nie izolują się w domkach, ale właśnie dzięki częściom wspólnym, naturalnie integrują sie ze sobą.

Mamy właśnie za sobą 2-tygondiowy pobyt i bardzo niechętnie wyjeżdżamy stąd 🙁 Jesteście najlepsi! ❤" Asia S. 07.08.2021 r.
 
"Właśnie wróciliśmy... I polecam w 100%miejsce z klimatem... Dla każdego coś dobrego....jedzenie wyśmienite... Ciasta rewelacyjne,... a tort to rozkosz dla podniebienia.. Pani Wiola i wszystkie osoby tam pracujace tworzą tak przyjemny i sympatyczny klimat, że o złym hunorze nie ma mowy...w lesie wiewiórka.. żurawie i sarenki na polu... Raj dla ludzi i zwierząt...😀😀😀😀" Marlena J. 19 .07.2020 r.
 

Opinie z google.com

 
"Nie do końca rozumiem, co Figlarnia w sobie ma, ale po pobycie rok temu wróciłem tu ponownie w 2021 roku. Na pewno jest to absolutny top, jeśli chodzi o wakacje z dziećmi. Składa się na to kilka rzeczy. Dwa podgrzewane baseny, mnóstwo przestrzeni do, nomen omen, figli, kompatybilnej z przestrzenią do wypoczynku dla dorosłych i jedzenie robione przez właściciela, dostępne o różnych porach dnia, co zdejmuje z rodziców konieczność myślenia o tym, że dzieci mogą być głodne. Po drugie, dzięki pobycie tam odkryłem Kaszuby, które są przepiękne przy najróżniejszych formach poznawania, oferują też bliskość morza, bez konieczności włączenia się w nadmorski blichtr. Figlarnia jest prosta a przy tym przytulna i zapraszająca. Ja osobiście preferuję pokoje w budynku szkoły, niż glampingowe domki, ale kto wie czy te drugie nie byłyby lepsze, gdybym pojechał tam bez dzieci. Pozwalają trochę się odsunąć, jeśli tego właśnie potrzebujecie. Jestem pewien że jeszcze tam wrócę." Piotr S.
 
"Figlarnia to miejsce magiczne :-) Świetna atmosfera, cudowni ludzie :-)
Dzieci bawiły się razem a rodzice mieli wspólne tematy do rozmów. W trakcie naszego pobytu wszyscy goście byli fanami planszówek :-) Można się było poczuć jak w jednej wielkiej rodzinie. Wszyscy byli dla siebie życzliwi i przyjaźni. Spory wpływ na to miało samo miejsce, niby było dużo dzieci, które wariowały ale i tak panowała błoga atmosfera :-)
Pani Wiola codziennie zapewniała wieczorami jakieś atrakcje, nie tylko dla dzieci :-)
W jadalni zawsze czekało coś pysznego do jedzenia :-) Dzieci i nie tylko one, mogły w dowolnym dla siebie momencie coś przekąsić. Wegetarianie mieli spory wybór potraw dla siebie, a jeżeli komuś zależało na jakimś konkretnym typie jedzenia również mógł o nie poprosić.
Z samej Figlarni jest całkiem blisko do Ustki, w okolicy znajduje się również ładne jezioro.
Tak więc polecam to miejsce dla rodzin z dziećmi, które chcą odpocząć od zgiełku miasta i oderwać się na chwilę od rzeczywistości :-)" Andrzej S.

 
"Sielskie, bardzo klimatyczne miejsce, które każdemu będę polecać! Teren spory, zadbany, bezpieczny i po prostu piękny. Posiłki super, różnorodność mnie totalnie zaskoczyła, do tego wszystko świeże i super smaczne! Rodzinna atmosfera, wiele atrakcji dla dzieci i rodziców, obsługa fantastyczna! Trudno doszukać się wad, serio. Bardzo dziękuję za spędzony czas w Figlarni! " Ania Cz.

Spełnione Wakacje

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Całą ekipą robimy wszystko, aby wasze wakacje były niczym niezmącone i niezapomniane. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami oraz lokalnymi rzemieślnikami, tak aby nasza oferta była na jak najlepszym poziomie. Zgłaszajcie się do nas z każdą prośbą i problemem, jesteśmy tu dla Was!

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakość oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury, jak i dziewiczości miejsca, do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancja udanych wakacji.

Zapewniamy, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że poczujecie to już od progu Figlarni, a wyjedziecie stąd z naładowanymi akumulatorami i pełnymi brzuchami. U nas po prostu chce się zostać!