O nas

Figlarnia... klimatyczne miejsce...

Spełnione wakacje – wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Figlarnia położona jest na dwudziestu tysiącach metrów kwadratowych w cichej pomorskiej miejscowości Borzęcino niedaleko Słupska. Obiekt powstał z przebudowy niezwykłej poniemieckiej szkoły zbudowanej w 1928 roku, część architektury została zachowana do dziś. Prywatny teren otoczony lasem gwarantuje niczym niezmącony wypoczynek. Próżno tu szukać zgiełku miasta oraz gonitwy dnia codziennego. Przeważają cisza, spokój, śpiew ptaków i zapach lata. Decydując się na Figlarnię wybieracie Państwo bezpośredni kontakt z zielenią oraz wygodny i komfortowy odpoczynek. Zapewniamy niepowtarzalny klimat miejsca jakim jest nasz obiekt, prywatność i niczym niezakłócony relaks. W odległości około 7 - 10 km znajdują się dwa jeziora: Dobre oraz Krzynia. Z kolei dla entuzjastów wielkiej wody: morze położone zaledwie 40 km od Borzęcina, piaszczyste plaże i błękitna toń zapraszają do Ustki lub Rowów. Dla gości preferujących odpoczynek stacjonarny przygotowaliśmy dwa baseny w otoczeniu rozłożystego patio o łącznej powierzchni 500 m kw. Nie tylko w chłodniejsze dni, ale również w ciepłe wieczory zapraszamy do sauny oraz jacuzzi. Szukającym spokoju proponujemy relaks na jednym z hamaków wiszącym wśród drzew. Odpoczynek na leżakach z drinkiem w ręku na przestronnym tarasie to także zachęcająca perspektywa.

Spełnione Wakacje

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji. Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym gościom.

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakośc oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury jak i dziewiczości miejsca do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancję udanych wakacji.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.