Mieszkanie

Figlarnia... klimatyczne miejsce...

Mieszkanie nauczycielskie.

Wyjątkową wygodną, funkcjonalnością i powierzchnią charakteryzuje się nasze mieszkanie rodzinne. 100 m2, łazienka z prysznicem, trzy telewizory, niepowtarzalny klimat i aranżacja wnętrza to tylko niektóre jego zalety. Szkoła w tej części domu zachowała swój pierwotny rozkład pomieszczeń, a także częśc wyposażenia, dawniej znajdowało się tu mieszkanie nauczycielskie, bez wątpienia można poczuc ten klimat.

Spełnione Wakacje

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji. Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym gościom.

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakośc oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury jak i dziewiczości miejsca do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancję udanych wakacji.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.