Blog

A może na kajak?
Opublikowano dnia 03.02.2021.

Jeśli lubicie wodne przygody, serdecznie zapraszamy Was na spływy kajakowe rzeką Słupią. Do wyboru jest kilka tras, różniących się stopniem trudności: od tych, które można pokonać z dziećmi do tych z ekstremalnymi przeżyciami.  Piękne widoki, naturalne przeszkody i rześka woda w cenie!
Trasy:
I. Gołębia Góra -> Jezioro Głębokie
II. Gałęźnia Mała -> Konradowo -> Krzynia -> Leśny Dwór
III. Leśny Dwór -> Łosino
IV. Włynkowo -> Ustka
V. Słupsk -> Ustka
Wszystkie szczegóły znajdziecie u Pani Wioli. 😊

Coś dla dzieci
Opublikowano dnia 05.02.2021.

Dzieci mają u nas jak w raju. Zazwyczaj nie wychodzą z podgrzewanych basenów, a gdy już to robią to bawią się w podchody, budują szałasy i bazy, grają w piłkę lub po prostu beztrosko biegają. Raz w tygodniu przyjeżdża do nas animator: są ogromne bańki mydlane, balony i czarodziejskie pokazy. Uśmiechy nie schodzą z twarzy dzieciaków i rodziców!

Czas na jogę
Opublikowano dnia 05.02.2021.

Wakacje w Figlarni to szansa na wzięcie udziały w zajęciach jogi z Jimmym - naszym sąsiadem i przyjacielem, a przede wszystkim wykwalifikowanym instruktorem jogi. Poza tym Jimmy zaprasza na świetne masaże: klasyczne, ajuwerdyjskie, sportowe.

Degustacja wina
Opublikowano dnia 03.02.2021.

Raz w tygodniu zapraszamy na nasz taras na bezpłatną degustację win z lokalnej winnicy Anna de Croy. O trunkach opowiada (i częstuje!) pan Feliks Sternicki, właściciel winnicy,  która znajduje się niedaleko nas w Głobinie.