W domu....

Figlarnia... klimatyczne miejsce...

Gastronomia.

Najlepiej smakuje wśród zieleni i śpiewu ptaków. O poranku serwujemy pożywne i energetyczne śniadania. Gdzie, wybór należy do Państwa, zarówno przytulna jadalnia jak i słoneczny taras zapewnią możliwośc delektowania się spożywanym posiłkiem. Śniadania można zjeść w godzinach 9 – 11 Popołudniową oraz wieczorową porą zapraszamy na rozkoszowanie się daniami a’la carte, urozmaicone, aromatyczne i smaczne menu to jeden z naszych atutów.

Spełnione Wakacje.

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji . Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym Gościom.

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakośc oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury jak i dziewiczości miejsca do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancję udanych wakacji.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.