Stodoła....

Figlarnia... klimatyczne miejsce...

Stodoła.

Coś dla duszy coś dla ciała. Niepowtarzalny klimat, funkcjonalne wnętrze, ciekawa architektura, przestrzeń, nastrojowe oświetlenie i muzyka, jednym słowem nasza wyjątkowa stodoła. Za dnia miejsce gwarne wypełnione rozmowami przy kawie lub kieliszku czegoś mocniejszego, wieczorem sprzyja odpoczynkowi przy ulubionej lekturze, relaksowi przy dobrym filmie, emocjom przy ważnym meczu lub skrajnie w drugiej części stodoły, kontemplacji w pokoju relaksu wyposażonego w saunę, jacuzzi, telewizor, barek z napojami, wynajmowanemu indywidualnie. Szukaliście miejsca ciepłego, oryginalnego, klimatycznego? Właśnie je znaleźliście, czegóż chcieć wiecej.

Spełnione Wakacje.

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji . Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym Gościom.

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakośc oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury jak i dziewiczości miejsca do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancję udanych wakacji.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.