Cennik.

Spełnione Wakacje – wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Figlarnia jest obiektem turystycznie sezonowym. Podane ceny za 7dni pobytu do 3 osób. W cenie pełne wyżywienie: śniadanie - bufet ciepły i zimny obiadokolacja - bufet ciepły i zimny kolacja bufet zimny i cały czas dostępne: kawa, herbata i ciasto. W cenę każdego pobytu wliczono również pościel, ręczniki, sprzątanie po pobycie.

Domek na drzewie - ilośc osób: 2
Cena 3500

Leśna chatka - ilośc osób: 2-3
Cena 2800

Studio - ilośc osób: 2-4
Cena 2800

Studio rodzinne - ilośc: osób 2-5
Cena 3500
Chętnych na krótsze pobyty prosimy o wysyłanie zapytań, zobaczymy co da się zrobić :)

Spełnione Wakacje.

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji . Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym Gościom.

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakośc oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury jak i dziewiczości miejsca do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancję udanych wakacji.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.