Atrakcje

Spełnione wakacje – wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Strona w budowie...

 

Figlarnia jest obiektem turystycznie sezonowym. Zapraszamy na tygodniowe pobyty. W cenie pełne wyżywienie: śniadanie - bufet ciepły i zimny, obiadokolacja - bufet ciepły i zimny, kolacja - bufet zimny. Cały czas dostępne: napoje zimne, kawa, herbata i ciasto. W cenę każdego pobytu wliczono również pościel, ręczniki, sprzątanie po pobycie. W okresie wakacyjnym w każdym tygodniu będzie się odbywać również degustacja z lokalnej winnicy, zabawa z animatorem dla dzieci i joga dwa razy w tygodniu.


 

Spełnione Wakacje

Dlaczego My

Figlarnia to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji. Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym gościom.

Dlaczego Tu

Tu spędzisz wymarzone wakacje.

Figlarnia to połączenie naturalnego piękna z komfortem i różnorodnością spędzenia wolnego czasu, którego na wakacjach nam nie brakuje. Udało nam się połączyc jakośc oferowanych usług z jednoczesnym zachowaniem dawnej architektury jak i dziewiczości miejsca do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancję udanych wakacji.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do wszystkich gości podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.